Oferujemy Państwu najwyższej jakości panele szklane w promocyjnej cenie wykonywane wg Państwa wymiarów i grafiki wybranej przez klienta.

Wiele zastosowań i możliwości

Nasze panele szklane można montować bezpośrednio na otynkowaną ścianę, pomiędzy szafki kuchenne, zamiast płytek ściennych. Jako obraz szklany na ścianę. Przy zastosowaniu laminacji na pojedynczej szybie gr. 4 mm możemy tworzyć niepowtarzalne fronty meblowe lub drzwi do szaf suwanych. przy zastosowaniu podwójnej szyby grafika jest zawsze bezpieczna nie jest narażona na bezpośrednie działanie wody w łazience czy kuchni w okolicach zlewozmywaka .

Druk UV na specjalnej folii PCV

Wysokiej jakości wodo i światło odporny wydruk w technologii UV wykonany jest na specjalnej folii do takiego typu paneli szklanych. Eliminuje to ryzyko efektu rozmycia jak w przypadku druku bezpośrednio na szkle. Grafika nigdy nie wyblaknie a sam panel jest szkłem bezpiecznym gdyż nawet w przypadku pęknięcia szkło pozostaje na swym miejscu gdyż trzyma się na folii laminującej.

Bezpłatna i niezobowiązująca wizualizacja

Wystarczy wybrać zdjęcie z naszej Galerii grafik lub przesłać swoje, podać rozmiar jaki jest Państwu potrzebny a my wykonamy bezpłatnie wizualizację aby byli Państwo pewni swojego wyboru.  

  • – Dowolna grafika wybrana z naszego katalogu ( około 1000 zdjęć wysokiej jakości ) lub dostarczona przez klienta
  • – Dokładny i wodoodporny wydruk w technologi UV – wszystkie krawędzie szlifowane trapezowo z polerem
  • – Łatwy montaż na klej bezpośrednio na ścianie lub płycie meblowej
  • – Maksymalny wymiar jednego elementu 310*190 cm
  • – Na życzenie wykonujemy otwory pod gniazdka elektryczne i przełączniki
  • – Gwarantujemy któtki, dysponujemy własnym transportem

Nasze realizacje